Bizi Arayın: (+90) 533 376 7646 - Mail: [email protected]

Hakkımızda

KATİPOĞLU İNŞAAT

Başarıyla tamamlanmış projelerle dolu 37 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Katipoğlu İnşaat yerel ve bölgesel yatırımcılar tarafından tercih edilen yüksek mühendislik kabiliyeti, deneyim, kaliteli ve üstün çözümlere dayanan yaşam projeleri oluşturmaktadır.


Katipoğlu
 İnşaat
, üstlendiği yenilikçi projeleri ile günümüz yapı teknolojilerini en iyi şekilde kullanan, sektörel olarak fark yaratan bir kazanıma teşvik ederek her yıl geliştirdiği ve devam ettirdiği projeleri ile müşterilerine istikrarlı yatırımlar yapabilecekleri fırsatlar sunmaktadır. Yapı teknolojilerinde çeşitlendirilmiş bir set olarak alternatifler sunan Katipoğlu İnşaat, güvenlik ve üretimin, kalite proseslerinin projelerle aynı oranda büyüdüğüne inanan yönetim şekline sahiptir. Yatırımcıya değer katacak her projede olduğu gibi Katipoğlu İnşaat,yatırımcıyı teşvik eden projeler sunmaktan gurur duymaktadır.

Başarılı her işletmenin ödün vermeyeceği bazı prensipleri vardır. Katipoğlu İnşaat sektörde varlığını ve başarılı projelerini devam ettirdikçe prensiplerinden asla ödün vermeyerek çalışmaya devam etmeyi ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Katipoğlu İnşaat , 1980′den günümüze geçen 37 yıl boyunca müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, kurumsallığı, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Katipoğlu İnşaat , geçmişte olduğu gibi farklı, yenilikçi, modern ve estetik konut anlayışıyla geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve satış sonrası iyi iletişim her zaman için önceliğimiz olmuştur. Her geçen gün gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en iyi hizmeti, belirlemiş olduğu kitleye sunabilmek için projelerimize aralıksız devam ederek markamızın kurumsal kimliğini koruyacağız.

“Katipoğlu İnşaat Ailesi olarak hepinizi selamlıyor saygılarımızı sunuyoruz.”